2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Ostrzeszów
Dodane 15 maja 2024

Handlowiec / Osoba do sprzedaży - meble tapicerowane

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma M-Profess Group zajmująca się produkcją i dystrybycją mebli tapicerowanych z siedzibą w OSTRZESZÓW, zatrudni na stanowisko:

  • handlowiec

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata w branży meblowej

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość jezyka niemieckiego bądź angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta telefoniczna, e-mail bądź stacjonarna

  • dbałość o relacje z klientem

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • wynagrodzenie stałe + wysoką prowizje od sprzedaży

  • przyjazną atmosferę

  • dobrą kawe :)

Wraz z CV prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zapraszamy.

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 916859995