2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Mazowieckie
  6. Key Account Manager - Chromna
Dodane 13 maja 2024

Handlowiec/Kierownik Projektu- Branża Konstrukcji Stalowych

Wynagrodzenie

3 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chromna

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

OPIS Stanowiska:

HANDLOWIEC/Project Menager/Kierownik Budowy, związany z branżą. Posiadający portfel doświadczenia jak i kontaktów związanych z inwestycjami w Polsce jak i poza granicami RP.

Masz dość:

  • Korporacyjnej przeciętności ?

  • Niekończących się spotkań firmowych ?

  • Uzupełniania coraz to nowych raportów ?

  • Sztywnego, niedostępnego szefa, z którym nie można porozmawiać o problemach ?

 Mamy na to rozwiązanie

  • U nas dostaniesz:

  • Jasno określone cele i zasady współpracy

  • Umowę o pracę lub B2B, pensję podstawową oraz system prowizyjny pozwalający na bardzo dobre zarobki

  • CRM i proste raportowanie.

  • Wypróbowane metody pozyskiwania klientów- sam będziesz umawiał spotkania.

  • Bazę kontaktów, z której będziesz mógł swobodnie korzystać.

  • Duże wsparcie przy wdrażaniu do pracy

  • Swobodę w komunikacji i nieformalną atmosferę .

Kim jesteśmy ?

  • Firmą z 10 letnim doświadczeniem w branży konstrukcji stalowych

  • Obsługujemy kontrakty pozyskiwane bezpośrednio jak i pośrednio od inwestorów

  • Jesteśmy konkurencyjni

  • Mamy spozycjonowane zaplecze certyfikatów jak i uprawnień pozwalające nam działać w tej branży w Polsce jak I za granicą.

  • Posiadamy własna wytwórnię konstrukcji Stalowych.

  • Zabezpieczamy materiały powłokami antykorozyjnymi.

  • Posiadamy własną brygadę monterską,

  • Budujemy obiekty w GW.

  • Jesteśmy młodzi duchem i rządni sukcesów.

Jeśli TY jesteś:

  • Zmotywowany

  • Nieprzeciętny

  • Rządny sukcesów

  • Potrafisz się zaangażować i nie poddajesz po kilku telefonach

  • Masz wypracowane kontakty dzięki którym możemy zrobić business...

PRZYSTĄP DO NAS !

Lokalizacja

Chromna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Chromna
ID: 883966468