2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łomianki
Dodane 09 maja 2024

Handlowiec Karcher Łomianki

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy: Łomianki

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów

  • pozyskiwanie do współpracy nowych klientów

  • obsługa sprzedaży internetowej

  • utrzymywanie i dbałość o relacje z pozyskanymi partnerami handlowymi

  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych

  • obsługa dokumentacji wynikającej z pracy w salonie (rejestracja zamówień, prowadzenie dokumentacji finansowej oraz magazynowej)

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych

  • bardzo dobra organizacji pracy i samodzielnego działania

  • komunikatywność

  • asertywność

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

  • komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze

  • szkolenia

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 917091617