2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Górczyn
Dodane 19 kwietnia 2024

Grafik ze znajomością programu COREL - Poznań

Wynagrodzenie

3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poznańska agencja rekrutacyjna APV.EU (nr KRAZ: 24145) szuka dla swojego klienta, firmy z branży produkcyjnej, osób na stanowisko:

Grafik ze znajomością programu Corel

Lokalizacja: Poznań (Górczyn)

ZADANIA:

  • sprawdzanie poprawności materiałów graficznych

  • wykonywanie wizualizacji nadruku do akceptacji klienta

  • przygotowywanie poprawnej grafiki do nadruku na produktach reklamowych

  • wprowadzanie ewentualnych korekt podczas procesu produkcyjnego

  • współpracę z działami produkcyjnymi oraz z działem planowania i komunikacji

OFERUJEMY:

  • pracę od poniedziałku do piątku (II zmiany 6-14, 14-22)

  • umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy

  • początkowe wynagrodzenie 3500zł netto/mies., - podwyższenie wynagrodzenia po okresie próbnym

  • pełne przeszkolenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w jednej z najprężniej działających firm w branży

OCZEKIWANIA:

  • bardzo dobra znajomość programu Corel

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • chęci do pracy oraz zaangażowanie :)

BRAK MOŻLIWOŚCI PRACY ZDALNEJ.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 906618237