2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Trzebinia
Dodane 22 kwietnia 2024

Grafik komputerowy w branży Home Design

Lokalizacja

Trzebinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Wallcolors Wallpapers to miejsce, w którym tworzymy oryginalne tapety oraz dekoracje ścienne. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim i zagranicznym. Poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie wizualizacji dla klientów

  • przygotowywanie tapet do druku

  • przygotowywanie plików produkcyjnych oraz grafik na stronę nowych produktów w oparciu o wdrożony schemat

  • przygotowywanie grafik na social media (facebook, instagram, pinterest, youtube)

  • skład materiałów marketingowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku graficznym w zakresie przygotowania grafik, materiałów promocyjnych, obróbki zdjęć i składu DTP

  • dobra znajomość programów Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, Canva, Lightroom

  • zdolność pracy w zespole, komunikacji wizualnej i interpretacji projektów klientów.

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • poczucie estetyki

  • mile widziane zainteresowanie branżą home design

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)

  • profesjonalne szkolenia produktowe i wdrożeniowe

  • możliwość szkoleń i podnoszenia kompetencji

  • pracę w życzliwym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • możliwość dostosowania godzin pracy lub pracy hybrydowej

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wallcolors sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Przesyłając nam swoje CV zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych przez Wallcolors sp. z o.o. 32-540 Trzebinia ul. Przemysłowa 8 NIP: 628-228-69-43 jako Administratora w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu. Dane podajecie Państwo dobrowolnie, w każdej chwili macie prawo do wycofania zgody.

Dane będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do odwołania zgody.

Kontaktować się będziemy z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Trzebinia,

Małopolskie

Małopolskie, Trzebinia
ID: 913618977