2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Siedlce
Dodane 13 maja 2024

Grafik komputerowy / Projektant Graficzny / Graphic designer. Siedlce!

Wynagrodzenie

4 400 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Tech-Media to nie tylko agencja reklamowa, ale przede wszystkim stado różnorodnych Potworków — od Kreatywniaka, przez Dizajnera, aż po Dedlajnera. Jeśli jesteś Potworkiem z pasją do grafiki, to właśnie Ciebie szukamy!

Nasza filozofia opiera się na prostym przesłaniu: "Personalizuj, by Nadać Rzeczom Sens". Tym właśnie się zajmujemy — personalizujemy przedmioty, czyniąc z nich idealne upominki dostosowane do celów biznesowych naszych klientów.

Wierzymy, że pracując w obszarach, które nas pasjonują, energia i motywacja nabierają zupełnie nowego wymiaru. Nasze korzenie sięgają gadżetów reklamowych, które traktujemy jako integralną część koncepcji. Jesteśmy ekipą, która nieustannie poszerza swoją wiedzę i kompetencje. Dołącz do nas i stań się częścią naszego kreatywnego stada!

PRACA STACJONARNA W BIURZE W SIEDLCACH.

Czego oczekujemy?

·         bardzo dobrej znajomości programów InDesign, Photoshop oraz Illustrator (znajomość innych programów mile widziana),

·         samodzielności w zarządzaniu czasem pracy,

·         proaktywnego podejścia do zadań,

·         umiejętności rozwiązywania problemów,

·         dbałości o szczegóły,

·         otwartości na uczenie się nowych rzeczy,

·         wbudowanego radaru do znajdowania inspiracji,

·         kreatywnego rozwiązywania problemów,

·         zrozumienia co znosi psychika grafika i umiejętności komunikacji z ludźmi, którzy nie zawsze wiedzą, czego chcą, ale chcą tego bardzo mocno.

Co możesz u nas robić?

·         współtworzyć agencję reklamową docenianą przez największych graczy w branży,

·         pracować w miejscu, które umożliwi Ci rozwój w atrakcyjnym kierunku,

·         współpracować z zespołem pełnym kreatywnych Potworków, wymieniając się doświadczeniem i inspiracją,

·         kreować branżę gadżetów reklamowych w sposób przyjazny dla naszej planety,

·         mieć realny wpływ na rozwój firmy, wkładając w nią to, co robisz najlepiej.

Twoje zadania:

·         tworzenie materiałów graficznych dla firmy oraz jej klientów,

·         projektowanie grafik na potrzeby Internetu i druku,

·         wsparcie działu handlowego w tworzeniu materiałów sprzedażowych,

·         dbanie o wizualną stronę naszych stron internetowych oraz zachowanie spójności wizualnej w komunikacji marki.

Co zyskujesz pracując z nami?

·         odpowiedzialną i satysfakcjonującą pracę w agencji reklamowej,

·         możliwość pracy w dynamicznym środowisku, które nieustannie się rozwija i dostosowuje do najnowszych trendów w branży. (Narzędzia AI są naszymi przyjaciółmi 3)

·         dużą samodzielność i zaufanie,

·         swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy,

·         ciekawe projekty.

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego kreatywnego zespołu i wpłynąć na rozwój branży gadżetów reklamowych, czekamy na Twoje portfolio i CV!

Proszę o dołączenie wymaganej klauzuli. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 863969077