2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Energetyka - Otwock
Dodane 15 maja 2024

Główny Energetyk

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w stałej gotowości eksploatacyjnej wszelkich instalacji, maszyn i urządzeń będących w posiadaniu Przedsiębiorstwa,

  • nadzór nad stanem technicznym i prawidłową eksploatacją urządzeń i obiektów elektroenergetycznych całego Przedsiębiorstwa,

  • planowanie i nadzór nad wykonaniem i realizacją przeglądów, pomiarów, napraw i remontów urządzeń elektroenergetycznych,

  • opracowanie i kompletowanie dokumentacji technicznej związanej z energetyką Przedsiębiorstwa,

  • stosowanie zasad i procedur w zakresie dokonywania zakupów i zamówień na dostawy towarów, realizację robót i wykonanie usług, zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych,

  • zawieranie umów i na zaopatrzenie Przedsiębiorstwa w różne rodzaje energii i nośników energii,

  • nadzorowanie zadań w zakresie utrzymania i konserwacji instalacji elektrycznych ppoż oraz instalacji odgromowej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami,

  • planowanie i wnioskowanie o konieczności wykonania remontów i modernizacji, oraz inwestycji – zakup sprzętu i urządzeń elektroenergetycznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Przedsiębiorstwa,

  • wykonywanie wszelkich sprawozdań dotyczących działalności energetycznej Przedsiębiorstwa,

  • bieżąca analiza wyników pomiarów i wskaźników zużycia energii,

  • opracowanie analiz i planów wprowadzających ewentualne usprawnienie i modernizację, ze szczególnym uwzględnieniem podwyższenia efektywności energetycznej w miarę możliwości technicznych i finansowych Przedsiębiorstwa,

  • prowadzenie bilansu energetycznego w zakresie limitów zużycia energii, bilansowania potrzeb i racjonalizacja zużycia czynników energetycznych w ramach produkcji i dystrybucji mediów,

  • nadzór nad podległymi pracownikami w zakresie realizacji prac,

  • współpraca z wszystkimi działami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mgr inżynier) (Wydział Energetyczny lub Elektryczny),

  • doświadczenie w pracy zawodowej co najmniej 3 lata,

  • uprawnienia SEP,

  • uprawnienia G1 (elektryczne w zakresie eksploatacji i dozoru bez ograniczeń),

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera MS Office (środowisko Windows),

  • kreatywność i umiejętności analityczne,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole.

oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju poprzez realizację nowych wyzwań.

  • kartę sportową,

  • dofinansowanie do wypoczynku.

W CV należy umieścić klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Otwocku na stanowisko Kierownika oczyszczalni ścieków, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

CV oraz list motywacyjny można złożyć:

• osobiście w siedzibie Otwockiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. przy ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 05-402 Otwock,

• pocztą na adres: Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 05-402 Otwock,

• pocztą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat(małpa)opwik.com

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 918518805