2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Bielany
Kariera w DAMAL
Dodane 14 maja 2024

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Główna Księgowa do obsługi Spółki IT z 30-letnią historią oraz w biurze rachunkowym. Jeżeli jesteś osobą doświadczoną, pracowitą i samodzielną, a dodatkowo potrafisz wykorzystać dostępne narzędzia do poszerzania wiedzy i swoich umiejętności, to jest to oferta dla Ciebie.

Jesteśmy biurem rachunkowym i jako zespół pomagamy przedsiębiorcom w prawidłowym prowadzeniu księgowości oraz kalkulacji zobowiązań podatkowych.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Sokratesa 5 lok 47. Po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (UoP lub B2B, w zależności od preferencji) z terminową i rynkową pensją + premię.

  • Stały dostęp do baz wiedzy (Inforlex, Gofin itp.).

  • Wsparcie merytoryczne, techniczne i organizacyjne, zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie pracy.

  • Konsultacje z ekspertami i doradcami podatkowymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi).

  • Pracę na popularnym i nowoczesnym oprogramowaniu ERP enova365 oraz w Archiwum Elektronicznym Dokumentów SaldeoSMART. Zapewniamy szkolenie z systemów i bieżące wsparcie

  • Pakiet medyczny, pakiet pyszne.pl. oraz inne benefity

  • Poznajmy się: https://damal.pl/kariera/

Widełki wynagrodzenia: 10 000 - 12 000 zł/mies. brutto przy UoP.

Dodatkowe opcje :

  •  Premia roczna 10% wyniku BR
  • Po 6 miesiącach współpracy dodatkowo Prokurent w BR
  • Po roku współpracy wejście do Zarządu spółki
  • W planie ESOP
  • Proponowane wynagrodzenie zależy od wiedzy i kompetencji, które kandydat będzie w stanie wykazać podczas procesu rekrutacyjnego. Oprócz wynagrodzenia podstawowego kandydat od pierwszego miesiąca współpracy wchodzi w system premiowy.

    Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie firmy: https://damal.pl/kariera/

    Zakres obowiązków:

    • Nadzorowanie i weryfikacja pracy zespołu księgowych.

    • Wsparcie merytoryczne dla zespołu.

    • Samodzielne zamykanie okresów rozliczeniowych i sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. CIT, PIT, VAT) oraz sprawozdań GUS.

    • Prowadzenie pełnej księgowości.

    • Przygotowywanie zestawień i raportów dla klientów.

    • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym rachunku przepływów pieniężnych, podatku odroczonych) i rozliczeń rocznych PIT, CIT.

    • Współpraca z biegłymi rewidentami badającymi sprawozdania finansowe.

    • Bieżący kontakt z klientami biura oraz urzędami skarbowymi.

    • Obsługa kontroli skarbowych.

    • Zadania poboczne związane z obsługą księgową klienta (analiza dokumentów i przekazywanych danych, analiza podatkowa kont itp.)

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość pełnej księgowości.

    • Minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym, najlepiej w biurze rachunkowym.

    • Znajomość systemu ERP enova365 lub Optima.

    • Dobrze opanowany pakiet MS Office, zwłaszcza MS Excel.

    • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i ambicja.

    • Pozytywne nastawienie i otwartość na rozwój.

    • Dokładność, sumienność, uczciwość i oczywiście terminowość.

    Atutem będzie:

    • udokumentowanie pracy w różnych branżach
    • certyfikaty zawodowe,

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji rekrutacyjnej za pośrednictwem formularza.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

    Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

    Mazowieckie

    Mazowieckie, Warszawa, Bielany
    ID: 915491336