2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Śląskie
  6. Manager restauracji - Katowice
  7. Manager restauracji - Bogucice
Dodane 13 maja 2024

General Manager restauracji Subway(R)

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyKadra kierownicza

Aktualnie poszukujemy Generalnego Managera do zarządzania trzema restauracjami SUBWAY® (Katowice, Gliwice, Wrocław)

Twoje zadania:

  • Zarządzanie i raportowanie wyników z podległych restauracji - praca z managerami lokalizacji

  • Nadzorowanie cotygodniowych inwentaryzacji, grafików, danych z raportów

  • Koordynacja i organizacja pracy pracowników/kierowników i managerów

  • Zarządzanie wszystkimi procesami operacyjnymi, procedurami i planami/działaniami związanymi z utrzymaniem standardów sieci

  • Budowanie otwartego i zaangażowanego zespołu - udział w rekrutacji, zapewnienie niezbędnych szkoleń

  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą Gości restauracji - jeśli konieczne

Od Kandydatów oczekujemy:

• Pasji do gastronomii i pracy z ludźmi

• Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku min 1 rok (dodatkowy atut)

• Entuzjazmu w podchodzeniu do trudnych zadań

• Elastyczności, pomysłowości, samodzielności w podejmowaniu decyzji

• Nastawienia na naukę i rozwój osobisty

• Dyspozycyjności

• Odpowiedzialności za powierzone zadania

To oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę plus atrakcyjny system premiowy na bazie wyników każdej z lokalizacji

• Elastyczność w godzinach pracy

• Pełen system szkoleń oraz wsparcie managerskie w trakcie wdrożenia na stanowisko

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 915283395