2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Krzyki
Dodane 07 maja 2024

GAZELA - obsługa klienta, kasjerka na stacji paliw, możliwe 1/2 etatu

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kasjerki do obsługi klientów na stacji GAZELA. Nasza firma zajmuje się sprzedażą paliw, gazów technicznych, propanu oraz gazu LPG.

Miejsce pracy: Wilkszyn, ul. Marszowicka 12 (pierwsza miejscowość za Stabłowicami)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

  • przyjmowanie dostaw i ich wprowadzanie do systemu, wykładanie towaru

  • obsługa stałych klientów - wystawianie faktur

  • codzienne rozliczanie stacji

OCZEKIWANIA

  • minimum wykształcenie zawodowe lub średnie

  • dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym - stacja czynna 24/7

  • zaangażowanie, dokładność, rzetelność, uczciwość, dobry kontakt z klientem

  • obsługa drukarki fiskalnej, terminala, komputera: Word, Excel (zapewniamy przeszkolenie)

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • niezbędne szkolenia

  • dopłaty do ubezpieczenia

Praca w godzinach nocnych w bardzo ograniczonym zakresie bądź w ogóle.

Możliwe zatrudnienie na 1/2 etatu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 642689543