2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Eufeminów
Dodane 16 maja 2024

Galwanizer - pomoc przy obsłudze linii galwanicznej

Lokalizacja

Eufeminów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Gra-Lech zatrudni galwanizera lub pomoc w obsłudze linii galwanicznej

GALWANIZER

Zakres obowiązków:

·        Obsługa automatycznej linii galwanicznej

·        Obsługa automatycznej oczyszczalni ścieków pogalwanicznych

·        Nadzór zmianowy

·        Kontrola prawidłowości procesów galwanicznych

·        Nadzór, kontrola, konserwacja kąpieli galwanicznych

·        Bieżąca obsługa i konserwacja urządzeń w galwanizerni

·        Przygotowywanie roztworów chemicznych do procesów galwanicznych

·        Uzupełnianie składów chemicznych kąpieli galwanicznych

·        Kontrola prac urządzeń współpracujących z linią galwaniczną

·        Ocena wizualna wyrobu gotowego

Wymagania:

·        Wykształcenie: minimum średnie (mile widziane chemiczne)

·        Doświadczenie zawodowe w pracach z substancjami chemicznymi

·        Podstawowa wiedza z zakresu galwanotechniki (mile widziana)

·        Gotowość do pracy w systemie dwu-trzy zmianowym

·        Sprawność manualna

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Mile widziane doświadczenie zawodowe techniczne

POMOC W OBSŁUDZE LINII GALWANICZNEJ

·        Praca polegająca na obsłudze automatycznej linii galwanicznej, nakładanie i zdejmowanie detali z zawieszek galwanicznych, pomoc w uzupełnianiu kąpieli galwanicznych.

·        Nie wymagane doświadczenie - pracownik przechodzi szkolenie z obsługi linii.

Wymagania:

·        sumienność

·        sprawność manualna

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Eufeminów,

Łódzkie

Łódzkie, Eufeminów
ID: 918698178