2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Tarnów
Dodane 05 maja 2024

Frukt Kierowca Kat.B

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

FRUKT Spółka z o.o. to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1992 r. na terenie południowo-wschodniej Polski, zajmująca się dystrybucją artykułów spożywczych. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA Kat. B Region: Tarnów

Zadania na stanowisku:

·         Realizacja dostaw do Klientów;

·         Rozładunek transportowanych towarów.

Wymagania:

·         Prawo jazdy kat. B;

·         Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

·         Mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca w branży spożywczej.

Oferty zawierające CV prosimy przesłać przez formularz OLX.

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji   (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych).”

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 915281642