2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rydułtowy
Dodane 15 maja 2024

Frezer / Tokarz maszyn CNC / Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Rydułtowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma MICHAEL, od 42 lat specjalizująca się w projektowaniu i produkcji na potrzeby rynku motoryzacyjnego oraz metalowego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje współpracowników na stanowisko Frezer / Tokarz maszyn CNC / Operator maszyn CNC

Wymagania:

  • umiejętność ustawiania i programowania tokarek lub frezarek CNC;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • podstawowa znajomość obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na tokarkach, frezarkach CNC.

    Obowiązki:

  • programowanie i ustawianie maszyn CNC;

  • kontrola wymiarów i kształtów produkowanych detali;

  • współpraca z zespołem produkcyjnym, technologami i konstruktorami.

    Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • praca w systemie 3-zmianowym;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o nowoczesny park maszyn;

  • możliwość pracy od zaraz; wsparcie podczas wykonywania pracy ze strony kierownictwa oraz współpracowników

Lokalizacja

Rydułtowy,

Śląskie

Śląskie, Rydułtowy
ID: 907462403