2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Dodane 24 maja 2024

Frezer - firma produkcyjna

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ELPLAST EUROPE Sp. z o.o. jest wiodącym producentem zamknięć strunowych na rynku światowym. Dostarczamy nasze zamknięcia EL-ZIP(R) Press to Close Zippers do ponad 1000 klientów, w ponad 60 krajach na 6 kontynentach.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Frezer

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie elementów konstrukcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Wykonywanie napraw i przeróbek/zmian narzędzi produkcyjnych

  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Dbanie o czystość i ład na stanowisku pracy oraz obszarze produkcji

    Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (obróbka skrawaniem)

  • Umiejętność stosowania narzędzi pomiarowych

  • Umiejętność obsługi obrabiarek do metalu: frezarka, szlifierka

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Dokładność i precyzja

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w pracy w zakresie obróbki skrawaniem, szlifowania

    Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Elplast Europe Sp. z o.o. z nastawieniem na długotrwałą współpracę

  • Wysoki standard warsztatu (klimatyzacja)

  • Przyjazną atmosferę

  • Program wdrożenia wraz z niezbędnym szkoleniem stanowiskowym

  • Do dyspozycji pracowników kawa i herbata oraz owoce

  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego

    Prosimy o dopisanie jednej z dwóch poniższych klauzuli wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do przesyłanego CV : „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych – C V przez ELPLAST EUROPE Sp. z o.o., ul. Strażacka 42, 44-240 Żory w celu realizacji procesu rekrutacyjnego jak również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”. Lub „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych – CV przez ELPLAST EUROPE Sp. z o.o., ul. Strażacka 42, 44-240 Żory w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 897937671