2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Mokotów
Dodane 04 czerwca 2024

Fizjoterapeuta dziecięcy - wady postawy/terapia niemowląt/terapia SI

Wynagrodzenie

80 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

SayKids S.A. to sieć prywatnych klinik diagnostyczno-rehabilitacyjnych dla niemowląt i dzieci do 15. roku życia. Nasza działalność bazuje na indywidulnej terapii z Pacjentami i ich rodzicami oraz nowoczesnym sprzęcie.

Do naszych placówek na Mokotowie, Woli i Ursynowie poszukujemy aktywnych i otwartych osób, którzy chcą mieć realny wpływ na rozwój naszej marki ma rynku.

Kogo szukamy?

Fizjoterapeuci dziecięcy z wybranym kursem:

  • FITS, PNF, Schroth, Barcelońska Szkoła Terapii Skolioz lub inne dedykowane metody do pracy z skoliozami

  • NDT-Bobath

  • integracja sensoryczna

(posiadanie więcej niż jednego kursu będzie dodatkowym atutem)

Lokalizacja:

  • SayKids Centrum, ul. Waliców 11

  • SayKids Mokotów, ul. Biały Kamień 3

  • SayKids Ursynów, Al. KEN 103

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę,

  • umowa zlecenie,

  • kontrakt B2B.

Zakres etatu:

  • szukamy wielu kandydatów na ½ i cały etat.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie konsultacji oraz terapii indywidualnej,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,

  • wydawanie opinii i zaświadczeń dotyczących stanu funkcjonalnego oraz przebiegu procesu terapii,

  • ocenianie stanu funkcjonalnego Pacjenta i planowanie procesu rehabilitacji,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

 Wymagania:

  • ukończony certyfikatem kurs: FITS, NDT-Bobath lub integracja sensoryczna (ukończenie więcej niż jednego kursu będzie dodatkowym atutem),

  • język polski komunikatywny w mowie i piśmie (znajomość innym języków będzie dodatkowym atutem),

  • wykształcenie kierunkowe,

  • minimum roczne doświadczenie w pracy z Pacjentami pediatrycznymi,

  • prawo do wykonywania zawodu,

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z małym Pacjentem i jego opiekunami,

  • wysoki poziom standardów etycznych w pracy fizjoterapeuty,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • odpowiedzialności, cierpliwości i elastyczności,

  • otwartość na pozyskiwanie nowych umiejętności.

 Co oferujemy:

  • 80-120 zł brutto/godzina (wynagrodzenie zależy od wybranej formy zatrudnienia, doświadczenia i ukończonych kursów)

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji,

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów,

  • elastyczny grafik,

  • nowe, profesjonalnie wyposażone gabinety,

  • dogodną formę zatrudnienia,

  • realny wpływ współtworzenia marki i kształtowanie miejsca pracy.

Pamiętaj, aby Twoje CV zawierało klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918735733