2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Opolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Opole
Dodane 14 maja 2024

Fizjoterapeuta/ praca dla fizjoterapeuty Opole

Wynagrodzenie

37 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku fizjoterapeuty w placówce w Opolu .

Opis stanowiska:

Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu.

Wymagania:

• wykształcenie: ukończone studia licencjackie lub magisterskie w zakresie fizjoterapii,

• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

• prawo wykonywania zawodu (PWZ),

• komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,

• sumienna organizacja pracy,

• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• kontrakt/umowa zlecenie,

• praca w doświadczonym zespole,

• elastyczne godziny pracy,

• ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści CV o umieszczenie następującej klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Wyżej wymienione zgody są dobrowolne i można je cofnąć w dowolnym momencie.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem https:www.kriosonik.pl/wp-content/uploads/2015/08/obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 823294539