2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Radom
Dodane 20 maja 2024

Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z otwarciem nowego działu fizjoterapii poszukujemy:

FIZJOTERAPEUTÓW

POP GYM Body and Mind Club to klub fitness, który jest jednym z centrów fitness w Radomiu z szeroką ofertą zajęć grupowych, światowej jakości sprzętem do treningu oraz z profesjonalnym zespołem trenerów i instruktorów.

Jesteś otwartą, kreatywna osoba, która prowadzi energiczny tryb życia? - przyłącz się do naszego zespołu!!!

Główne obowiązki:

1.     Przeprowadzenie konsultacji fizjoterapeutycznych.

2.     Prowadzenie zajęć grupowych.

3.     Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych.

4.     Przeprowadzanie treningów fizjoterapeutycznych indywidualnych.

5.     Profesjonalna obsługa klienta indywidualnego i grupowego.

Od kandydata oczekujemy:

§ Wykształcenia wyższego "mgr Fizjoterapii"

§ Dwuletniego doświadczenia w pracy z pacjentem.

§  Zaangażowania w wykonywaną pracę

§  Chęci poszerzania swych umiejętności i rozwoju zawodowego

§  Doskonałych zdolności komunikacyjnych

§  Entuzjazmu do zdrowego trybu życia

§  Umiejętności pracy w zespole

§  Dobrej znajomość języka angielskiego

Jako firma oferujemy:

•               Stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

•               Doskonałą atmosferę pracy.

•  W pełni wyposażony gabinet do pracy indywidualnej z pacjentem.

•               Wysokie zarobki uzależnione od wyników pracy.

•               Pełny i nieustający cykl szkoleń.

•               Pełny pakiet fitness dla naszych pracowników.

•               Realne szanse rozwoju zawodowego w przyszłości.

Prosimy o przysłanie CV z dopiskiem Fizjoterapeuta

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 700567364