2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Bronowice
Dodane 27 maja 2024

Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie konsultacji, diagnostyka i opracowanie planu rehabilitacji,

  • Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych,

  • Kontrolowanie postępów fizjoterapii,

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (tytuł licencjata) w zakresie fizjoterapii,

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe na stanowisku Fizjoterapeuty będzie dodatkowym atutem,

  • Ukończony kurs terapii manualnej,

  • Empatia i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i chęć nabywania nowych kwalifikacji.

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz karnetu sportowego,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8:00-18:00,

  • Możliwość uzyskania dofinansowania do kursów i szkoleń,

  • Serdeczną atmosferę współpracy z Zespołem Rehabilitacji i personelem administracyjnym.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 917978331