2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Żarów
Dodane 28 maja 2024

Firma Wiązar Polska- Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

5 384 - 7 584 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żarów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wiązar Polska poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Jesteśmy wiodącym producentem wiązarów dachowych, dążącym do ciągłego rozwoju i

doskonalenia naszych wyrobów. Nasz zespół to młodzi, dynamiczni ludzie, dla których

praca to pasja i możliwość rozwoju zawodowego.

Nasza firma znajduje się w Żarowie na ul. Ceramicznej 4.

Zakres obowiązków:

• Składanie wiązarów dachowych zgodnie z obowiązującymi standardami

• Produkcja domów szkieletowych według dostarczonych projektów

Oferta:

• Stałe wynagrodzenie w przedziale od 4000 do 5500 PLN netto miesięcznie (na

rękę)

• Możliwość uczestnictwa w kursach szkoleniowych, w tym kursach na obsługę

wózków widłowych

• Perspektywy awansu zawodowego w ramach naszej firmy

• Praca od poniedziałku do piątku (8h)

• Dodatkowo dla chętnych oferujemy płatne soboty ze stawką 50 PLN / 1h)

Wymagania:

• Zdolności techniczne oraz umiejętność czytania i interpretacji projektów

• Chęć do nauki i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

• Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, lubiącą pracę zespołową i szukasz stabilnego

zatrudnienia w rozwijającej się firmie, dołącz do nas! Wyślij swoje CV na adres [adres

Lokalizacja

Żarów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Żarów
ID: 907732252