2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Bielany
Dodane 10 maja 2024

Firma sprzątająca pilnie zatrudni Brygadzistę // Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

INTERLUX to firma świadcząca usługi w zakresie kompleksowego sprzątania i porządków. Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Brygadzista nocny serwisu sprzątającego

Miejsce pracy: Tramwaje Warszawskie, Zajezdnia Żoliborz, ul. AK Kampinos (Bielany)

Praca w godzinach 22.00 – 6.00 lub 18.00 – 6.00

Oferujemy wysokie wynagrodzenie – nawet do 6.000 zł netto. Stawka godzinowa 28 zł netto/h.

Zadania:

  • Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na nocnej zmianie oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją

  • Kierowanie grupą pracowników, tworzenie grafików

  • Udział w rekrutacji podległego personelu

  • Wprowadzanie w zakres obowiązków nowych pracowników

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zagwarantowania poprawnego funkcjonowania przynależnych obiektów

  • Zarządzanie środkami czystości oraz sprzętem

Wymagamy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem liniowym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze

  • Umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Brak nałogów

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowę zlecenie

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny, przez formularz OLX lub przesłanie CV.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 917391402