2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Nowa Huta
Dodane 06 maja 2024

Firma produkcyjna z wieloletnią tradycją zatrudni do pracy

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko:

Pracownik produkcji – Pakowacz

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • umiejętności pracy w grupie

  • wysoka motywacja do podjęcia pracy

  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany (weekendy wolne)

Zakres obowiązków:

  • konfekcjonowanie wyprodukowanych wyrobów z tworzyw sztucznych na przydzielonej maszynie

  • przekazywanie wyrobów gotowych do magazynu

  • nadzorowania prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego

  • obsługa maszyn i urządzeń ciągu produkcyjnego

Firma oferuje:

  • umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji

  • pełne szkolenie do wykonywanego zawodu

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki i inne)

  • prywatna opieka medyczna

Lokalizacja:

  • Kraków

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 916434816