2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Bielsko-Biała
Dodane 08 maja 2024

Firma PIONEX PROFI PSB zatrudni Magazyniera

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma PIONEX PROFI PSB zatrudni MAGAZYNIERA

miejsce pracy: Bielsko - Biała

OPIS STANOWISKA

• Wykonywanie czynności związanych z gospodarką magazynową

• przyjmowanie towaru na podstawie dokumentów dostawy

• kontrola zgodności dokumentów dostawy z dostarczonym towarem

• wydawanie, pakowanie, załadunek towaru

• dbanie o czystość w magazynie

WYMAGANIA

• Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

• Uprawnienia na wózki widłowe

• Sumienne wykonywanie powierzonych zadań

• Dodatkowym atutem jest doświadczenie na stanowisku magazyniera

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie

• przyjazne środowisko pracy

• praca na miejscu w wymiarze jednozmianowym w standardowych godzinach otwarcia hurtowni budowlanej

Oferty prosimy przesyłać w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia na adres przemyslaw.jedrusiak[at]pionex.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacyjnych ( zgodnie z ustawą z dn. 290 - pokaż numer telefonu - 7 o Ochronie Danych Osobowych

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 916630362