2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Dodane 08 maja 2024

Firma Importowa szuka Doradcy klienta

Wynagrodzenie

2 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Praca zdalna dodatkowa lub na stałe

Firma importująca samochody z USA LubeAvto shipping spółka z o.o.

Adres biura, ul.Młodzieńcza,3 Warszawa

Oferujemy dostawę samochodów z USA, Europy, Kanady, zapewniając kompleksowe wsparcie naszym klientom na każdym etapie.

Poszukujemy mężczyźn, doświadczonych Specjalistów ds. Selekcji Samochodów.

Zakres obowiązków:

·        Przetwarzanie wniosków (telefoniczne, z portali społecznościowych oraz strony internetowej)

·        Skuteczne korzystanie z systemu CRM oraz odpowiednie wypełnianie dokumentacji

·        Doradztwo i selekcja samochodów dla klientów

·        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

·        Udział w aukcjach internetowych

·        Zapewnienie wsparcia klientom na każdym etapie transakcji

Wymagania:

·        Umiejętność skutecznej sprzedaży i radzenia sobie z obiekcjami

·        Podstawowa wiedza o samochodach

·        Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i rozwój osobisty

·        Doświadczenie w dziedzinie sprzedaży

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·        Aktywność na głównych kanałach w Socjał Mediach, Inicjowanie, przygotowanie i koordynowanie treści, nagranie filmików o sprowadzonych pojazdów i td,

·        Zdolność do koncentracji się na rozwiązaniach, a nie problemach

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach przejrzystego systemu

·        Godziny pracy od poniedziałku do piątku

·        Praca w biurze w towarzystwie młodego i pełnego energii zespołu profesjonalistów, gotowych zawsze do pomocy

·        Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz udziału w szkoleniach oferowanych przez firmę

  • Wysokość wynagrodzenia uzależnioną, od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów i zaangażowania,

·        Umowa zlecenia na próbny okres 3 miesiące

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią rozwijającej się firmy, która oferuje wysoką jakość obsługi klienta oraz doskonałe szanse rozwoju zawodowego!

Proszę wylącznie o kontakt telefoniczny w godzinach 09:00-17:00 Marina

Prosimy NIE wysylać CV, TYLKO DZWONIĆ

78*******62 MARINA

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 916902961