2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olsztyn
Dodane 21 maja 2024

Firma FREON zatrudni przedstawiciela handlowego/doradcę

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Firma FREON zatrudni przedstawiciela handlowego/doradcę klienta do spraw instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, termomodernizacji oraz klimatyzacji. Praca polegająca na pozyskaniu klienta, wraz z wykonaniem oferty, wyceny oraz kompleksową obsługą klienta.

Obowiązki:

-Konsekwentna i skuteczna sprzedaż w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła,

-Doradztwo techniczne oraz prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb Klienta,

-Praca na wewnętrznym programie wspomagającym sprzedaż,

-Realizacja celów sprzedażowych,

-Pozyskiwanie Klientów,

-Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Zdolności negocjacyjne i komunikatywność,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Gotowość do pracy w terenie,

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające indywidualne osiągnięcia pracownika,

-Niezbędne narzędzia pracy takie jak samochód, tablet, telefon,

-Profesjonalne szkolenia,

-Możliwość rozwoju i awansu,

-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i z młodym zespołem.

Oferujemy umowę o pracę na pełnym etacie po okresie próbnym, ale zapraszamy też osoby na własnej działalności gospodarczej.

Prosimy o kontakt telefoniczny oraz CV w formie mailowej.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 918204711