2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podlaskie
  6. Utrzymanie ruchu - Białystok
  7. Utrzymanie ruchu - Antoniuk
Dodane 07 maja 2024

Firma FERROX Sp. z o.o. zatrudni Narzędziowca -elektryka

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

·         Wypożyczanie narzędzi pracownikom

·         Wykonywanie prewencyjnych przeglądów i przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji narzędzi

·         Diagnozowanie usterek narzędzi oraz ich naprawa lub wysyłka do specjalistycznych serwisów

Wymagania:

·         Umiejętność diagnozowania i naprawy podstawowych awarii elektronarzędzi

·         Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym

·         Pracę w zgranym zespole

·         Perspektywę kariery i rozwoju zawodowego

·         Atrakcyjny system motywacyjny: wynagrodzenie podstawowe (zależne od doświadczenia i wykształcenia) + nagroda

·         Wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, dodatki na święta)

·         Dofinansowanie kursów i szkoleń

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 908141271