2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bytom
Dodane 14 maja 2024

Przedstawiciel handlowy branża odzieży i artykułów BHP

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży artykułów bhp zatrudni osobę na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów, obsługa klienta, przygotowywanie ofert handlowych, dbanie o dobry wizerunek firmy,

Wymagania: doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, mile widziana znajomość branży BHP, prawo jazdy kat B.

Oferujemy: Pracę na pełen etat w firmie z wieloletnim doświadczeniem, niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, itd.) , niezbędne szkolenia produktowe, prace w przyjaznym otoczeniu.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 918172506