2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grunwald
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta w zespole marketingu i sprzedaży

Wynagrodzenie

4 700 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Bądź częścią nas i zaaplikuj :) Nie wymagamy doświadczenia i szukamy osób chętnych do pracy od zaraz.

Jesteśmy dynamiczną firmą, która rozwija swoją działalność w Poznaniu i poszukujemy ambitnych osób gotowych na nowe wyzwania! Nasza firma to lider na rynku handlowo - marketingowym z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z największymi producentami na polskim rynku i prowadzimy biura w wielu miastach kraju.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami przez firmę

  • Doradztwo w zakresie wyboru produktów poprzez indywidualne podejście do klienta

  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i monitorowanie statusu zamówień

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich

  • Pewność siebie

  • Motywacja do działania

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Nastawienie na sukces oraz osiąganie własnych oraz wspólnych celów

  • Zaangażowanie oraz wysoka motywacja do pracy

  • Umiejętność radzenia sobie w stresie.

  • Gotowość do podnoszenia swoich kompetencji

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Wdrożenie poprzez cykl szkoleń wstępnych, produktowych i sprzedażowych w pierwszych tygodniach pracy

  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów, który będzie wsparciem merytorycznym

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń

  • Stały rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i pracę w zespole gotowym do dzielenia się wiedzą

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym i prowizyjnym uzależnione od Twojego zaangażowania

  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport)

  • Zatrudnienie w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Spotkania integracyjne

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 902838679