2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Dolnośląskie
  6. Key Account Manager - Wrocław
  7. Key Account Manager - Krzyki
Dodane 20 maja 2024

EXPORT Manager (jęz ang)

Wynagrodzenie

4 400 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca zdalna

Export Manager będzie współpracował ściśle z właścicielem Firmy. Będzie pracował nad nowymi projektami sprzedażowymi, badał rentowność, współpracował z dostawcami, poszerzał bazę rozwiązań, poszukiwał nowych kanałów w rynku i dbał o satysfakcję Klienta.

Zadania:

Udział w rozwoju i kreowaniu oferty rynkowej

Optymalizacja portfela produktów na danym rynku na podstawie analizy potrzeb klientów

Wsparcie przy działaniach marketingowych, zbieranie potrzeb marketingowych

Spotkania z Klientami oraz wizyty na eventach międzynarodowych jeśli zajdzie konieczność.

Przygotowanie analiz i raportów, obsługa CRM

Współpraca z podmiotami zewnętrznymi wspomagającymi działalność Firmy

Wymagania:

Obligatoryjna znajomość języka angielskiego, innych języków mile widziana.

Prawo jazdy

Wykształcenie średnie.

Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata w dziale sprzedaży lub dziale aktywnie współpracującym ze sprzedażą (najlepiej w kanale B2B)

Praktyczne doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu analiz danych sprzedażowych.

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz systemów CRM

Umiejętność analitycznego myślenia

Umiejętność planowania i doskonała organizacja własnej pracy, terminowość

Rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

Oferta:

Wynagrodzenie zgodne z aspiracjami i profilem kandydata / kandydatki.

Możliwość pracy hybrydowej

Otwarte drzwi do wiedzy i umiejętności

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 917985489