2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Podkarpackie
  6. Manager restauracji - Sieniawa
Dodane 30 maja 2024

Event manager Pałac Sieniawa

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieniawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Oferta pracy dotyczy Pałacu Sieniawa, który po dłuższej przerwie zostaje ponownie otwarty przez nowych dzierżawców. Poszukujemy ludzi gotowych podjąć się pracy menadżera obiektu hotelowo-restauracyjnego, odpowiedzialnego przede wszystkim za sprawy handlowo-marketingowe. Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w branży, dużą kreatywność, inicjatywę i dobrą organizacje pracy.

Twój zakres obowiązków

-Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów do sprzedaży: eventów firmowych, wesel, komunii, chrzcin i imprez okolicznościowych

-Organizacja wydarzeń, logistyka

-Współpraca z zespołem kucharzy

-Zarządzanie zespołem

-Kompleksowy i stały kontakt z klientem, budowanie relacji

-Kontakt mailowy z klientem

-Przygotowywanie ofert

-Przygotowywanie Umów

-Nadzorowanie aktualnych wydarzeń już zaplanowanych na rok 2024

-Przejęcie klientów, którzy są w trakcie negocjacji umowy

-Organizowanie wydarzeń promujących obiekt

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem i realizacji celów biznesowych.

  • Umiejętności w identyfikacji, pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów oraz partnerów biznesowych.

  • Znajomość rynku i branży, w której działa firma.

  • Umiejętności analityczne i strategiczne w celu identyfikacji szans rozwoju biznesu.

  • Umiejętność budowania strategii marketingowej i komercyjnej.

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i realizacji umów biznesowych.

  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy pod presją, podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów.

  • Inicjatywa, samodzielność i zdolność do pracy w zespole.

  • Wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem, marketingiem lub innymi dziedzinami biznesu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z klientami i partnerami zagranicznymi.

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych (MS Office, CRM itp.).

To oferujemy

  • Doskonałą przestrzeń do realizacji zawodowej

  • Możliwość wpływania na kształt i kierunek firmy

  • Pracę w przyjaznej i rodzinnej atmosferze

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowej, również na kursach i szkoleniach

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • paczki świąteczne

Lokalizacja

Sieniawa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sieniawa
ID: 888364554