2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chorzów
Katarzyna
Dodane 31 maja 2024

ERA, Pracownik do spraw Administracyjno Biurowych - Chorzów

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ERA Sp. z o.o. jest jednym z największych przedsiębiorstw usługowych na Śląsku. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Działamy od ponad 70 lat. Oferujemy stabilną pracę i dobre warunki pracy.

Oferujemy

 - umowę o pracę na pełny etat

-wsparcie podczas wdrożenia stanowiskowego

  -przyjazną atmosferę w pracy

  -możliwość rozwoju kompetencji  umowę o pracę na pełny etat

  -możliwość rozwoju kompetencji

Od kandydatów oczekujemy:

  • sprawnej obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • profesjonalizmu, zaangażowania w powierzone zadania, samodzielności, dobrej organizacji pracy

  • dokładności i rzetelności w pracy z dokumentami

  • chęć do rozwoju oraz nauki

  • wykształcenia min. średniego

  • komunikatywności

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • prawa jazdy kategorii B

  • doświadczenie w branży usług czystościowych będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane, ale nie konieczne, aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

    Zakres obowiązków:

    ·       obsługa administracyjna kontraktów

    ·       wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego firmy

    ·       wystawianie faktur

    ·       redagowanie pism

    ·       prowadzenie rejestrów

    ·       wsparcie obsługi procesu ofertowania i podpisywania umów

    ·       archiwizowanie dokumentów

POLITYKĘ PRYWATNOŚCI i OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ERA Sp. z o.o. można zobaczyć po "kliknięciu" w ogłoszeniu na Logo ERA lub baner reklamowy ERA.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godz.: od 8:00 do 14:00.

W ZWIĄZKU Z BRAKIEM MOŻLIWOŚCI ODPISANIA NA ZADANE PRZEZ PAŃSTWA PISEMNIE PYTANIA, W SPRAWIE PRACY PROSIMY DZWONIĆ NA PODANY W OGŁOSZENIU TELEFON KONTAKTOWY!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 918879257