2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Praga-Południe
Dodane 08 maja 2024

Energy Gaz Polska Lider montaż serwis LPG szuka Pracowników Warszawa

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwany: Montażysta, serwisant LPG z doświadczaniem oraz Pomocnika serwisu do przyuczenia. KRYTERIA: Poszukujemy: Osób komunikatywnych, sumiennych, pozytywnie nastawionych do pracy, współpracy w zespole, pozytywnym podejściem do życia, dla których serwis, montaż LPG to interesujące zadanie a nie kara. Myślących, samodzielnych chętnych do współpracy, umiejących radzić sobie ze sprawami dnia codziennego bez narzekania, które docenią stabilną pracę w Energy. To najważniejsze kryteria dla nowych kandydatów. Resztę nauczymy i wyszkolimy na miejscu.

Poszukujemy: Osób do przyuczenia i zdobycia zawodu dającego stabilizację życiową oraz osób z doświadczeniem w branży LPG, do montażu i serwisu autogazu od zaraz. Wymagana znajomość podstawy mechaniki i elektroniki w tym samochodowych instalacji elektrycznych.

Zakres obowiązków: Praca w dziale Montażu lub Serwisu LPG. Wymagania dotyczące Kandydatów: Chęci nauki i zaangażowanie dla osób spoza branży, a dla już w gazie pracujących znajomość LPG PRINS, BRC, LANDI RENZO, LOVATO, KME, ZAVOLI, STAG. Odpowiedzialność, rzetelność, punktualność, obowiązkowość, pracowitość, skupienie na powierzonych obowiązkach, brak nałogów.

Cel: Zapewnienie najwyższego standardu obsługi Klienta w Energy Gaz Polska i wykonywanie montażu i serwisu LPG na najwyższym wymaganym przez Firmę poziomie!

Gwarantujemy: Stałą pracę od zaraz w bardzo profesjonalnym, fachowym i wymagającym Zespole, samodzielne stanowisko, stabilność, pewność zatrudnienia na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wysokie wynagrodzenie za profesjonalną prace, zaangażowanie i doświadczenie zawodowe! Oferty zawierające CV prosimy przesłać na: praca (małpa) egp.pl lub dzwonić pod numer 228100090 w celu umówienia bezpośrednio spotkania z Szefem Technicznym.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 656980328