2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Zielonka
Dodane Dzisiaj o 07:32

Energetyk - specjalista ds. inwestycji i utrzymania obiektów

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

·         wykształcenie min. wyższe techniczne o profilu energetycznym, elektrycznym lub pokrewnym

·         praktyka min. rok na stanowisku związanym z obsługą i utrzymaniem instalacji elektrycznych

·         stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy na wysokości powyżej 3m.

·         przestrzeganie tajemnicy przedsiębiorstwa

·         umiejętność pracy w zespole

·         rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność

·         umiejętność czytania rysunków technicznych dotyczących instalacji

·         dobra znajomość obsługi komputera

·         wymagane uprawnienia eksploatacyjne SPE w zakresie grupy 1 (dozór i eksploatacja): urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną

·         Zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego, zgodnie z art. 30 ust. 2 Ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym,

·         Uzyskana przez pracownika, w trakcie okresu próbnego, nienaganna opinia Komendanta Powiatowego Policji właściwego ze względu na miejsce zamieszkania pracownika zgodnie z art. 28 ust. 1 pkt. 3 oraz art. 29 ust.1 pkt. 3 ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym,

·         Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa o dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się procedurze mającej na celu jego uzyskanie.

Zakres obowiązków:

·         utrzymanie i gospodarowanie zasobami energetycznymi Spółki, konserwacja i naprawa urządzeń energetycznych

·         przygotowanie zapotrzebowań materiałowych w zakresie bieżących potrzeb działu

·         koordynacja inwestycji prowadzonych na terenie Spółki, w tym inwestycji realizowanych we współpracy z partnerami zagranicznymi

·         czynny udział w spotkaniach i tele/video – na etapach planowania i realizacji inwestycji

·         współpraca z projektantem, generalnym wykonawcą, inspektorem nadzoru inwestorskiego oraz organami administracji publicznej w zakresie realizowanych prac inwestycyjnych

·         ocena możliwości wykorzystania istniejących zasobów infrastrukturalnych Spółki na potrzeby nowych projektów

·         udział w określeniu założeń technicznych na etapie przygotowania koncepcji realizacji inwestycji

·         udział w przygotowaniu szczegółowego określenia przedmiotu zamówienia lub umowy w ramach prac remontowych lub inwestycyjnych

·         nadzorowanie zawartych umów

·         uczestnictwo w komisjach rozpatrywania ofert prowadzących do wyboru wykonawcy

·         współpraca z kierownikami innych komórek organizacyjnych Spółki

·         udział w rozliczaniu wykonanych prac inwestycyjnych i remontowych – odbiory końcowe

·         prowadzenie harmonogramu przeglądów okresowych i gwarancyjnych systemów i urządzeń związanych z obsługą infrastruktury energetycznej

·         natychmiastowa reakcja w przypadku wystąpienia awarii urządzeń energetycznych, w tym koordynacja działań naprawczych z dostawcą energii elektrycznej

·         udział w sporządzaniu planów rocznych dotyczących inwestycji, remontów i konserwacji w Spółce

·         współuczestnictwo w pisaniu procedur i instrukcji

·         reprezentowanie Spółki w ramach prowadzonych projektów

·         praca z dokumentami norm jakościowych ISO, AQAP, AS, ITAR

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,

·         Udział w projektach międzynarodowych,

·         Stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, praca w zespole profesjonalistów,

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Dodatkowe korzyści:

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Karta sportowa.

  • Dodatkowe benefity socjalne.

1.        Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. z siedzibą w Zielonce (kod pocztowy: 05-220) przy ul. 1 Maja 1, zwane dalej „WZE S.A.”, „Administratorem”. Współadministratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. z siedzibą w Radomiu, ul. Aleksego Grobickiego 23, zwana dalej „PGZ S.A.” Pełna informacja dotycząca przetwarzana znajduje się na stronie www.wze.com.pl

Wszystkie osoby ubiegające się o przyjęcie do pracy w Wojskowych Zakładach Elektronicznych S.A. są zobowiązane do załączenia podpisanej klauzuli informacyjnej wraz ze zgodą/zgodami na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikacje bez załączonego dokumentu nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 917120886