2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Mazowieckie
  6. Hostessa, host - Warszawa
  7. Hostessa, host - Mokotów
Empik
Dodane Dzisiaj o 16:06

Empik, Promotor, Warszawa Galeria Mokotów

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów, którzy dołączą do Nas w roli Promotora na okres 3 miesięcy w wyjątkowym, pionierskim projekcie w naszej Sieci Sprzedaży salonów regularnych i partnerskich.

Zadania:

  • Sprzedaż innowacyjnej aplikacji płatniczej i pomoc w jej zainstalowaniu Klientom Salonu  (w Polsce to rozwiązanie będzie dostępne jako w pierwszym kraju w Europie)

  • Obsługa terminalu płatniczego

  • Budowanie profesjonalnego wizerunku Firmy wśród Klientów

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Idealnie sprawdzisz się w roli Promotora, jeżeli:

  • Jesteś otwarty na kontakt z Klientami: uśmiechnięty i uprzejmy

  • Interesuje Cię poznanie nowych technologii

  • Masz pozytywne nastawienie

  • Wykazujesz się proaktywną postawą i szybko się uczysz

  • Jesteś dyspozycyjny, zorganizowany i samodzielny

  • Angażujesz się w to, co robisz i można na Tobie polegać

  • Jesteś dostępny w miesiącach czerwiec - sierpień oraz 3 dni w maju, aby zrealizować płatne szkolenie dotyczące aplikacji, jej użytkowania i wspierania Klientów

Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy :)

Dołączając do naszego #EmpikTeam zyskujesz:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie)

  • Dodatkową premię za realizację celów sprzedażowych

  • Świetną atmosferę pracy

  • Profesjonalne wdrożenie wsparte szkoleniami

  • Możliwość poznania biznesu o ugruntowanej marce na rynku

  • Pracę w dynamicznym zespole w otoczeniu ciekawych produktów

Wyślesz nam swoje CV i co dalej?

Podziękujemy za zgłoszenie się do nas:) Jeśli Twoja aplikacja będzie odpowiadać naszym potrzebom, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną. Po spotkaniu otrzymasz szybko decyzję odnośnie wyniku rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917411443