2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane 31 maja 2024

Menadżer sprzedaży - branża oświetleniowa, elektryczna i PV

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dystrybutor i importer oświetlenia, elektryki oraz fotowoltaiki poszukuje doświadczonego pracownika biurowego do działu handlowego.

Miejsce pracy: Łódź, biuro

Godziny pracy: Poniedziałek-piątek 8:00-16:00

Rodzaj umowy: Pełen etat, umowa o pracę

Wynagrodzenie: Podstawowe plus wysoka premia

Obowiązki:

  • Utrzymywanie relacji handlowych z klientami

  • Obsługa zamówień

  • Kontakt z klientami

Wymagania:

  • Dobra znajomość branży oświetleniowej, elektrycznej lub fotowoltaicznej

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w pracy z hurtowniami, elektrykami, projektantami oświetlenia

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość programów do projektowania oświetlenia oraz MS Word i Excel

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: pensja podstawowa plus wysoka premia

Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 858160580