2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Radziechowy
Dodane 09 kwietnia 2024

ELEKTRYK ze znajomością automatyki napędów

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radziechowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Przygotowywanie wiązek przewodów, szyn i kabli silnoprądowych, przepustów nisko- i wysokoprądowych, odłączników, wyłączników, przełączników

  • Montaż powyższych elementów do obudowy.

  • Montaż elektroniki sterującej, zabezpieczającej i sygnalizującej do obudowy wyłącznika.

  • Kompletne zamontowanie wszystkich elementów i podzespołów energo- elektronicznych do konstrukcji nośnej urządzenia.

  • Wykonywanie wszelkich prac związanych  ze  stanowiskiem  elektryka.

  • Sporadyczne zjazdy w podziemia kopalń (kilka, kilkanaście razy w roku)

Wymagania:

  • Przestrzeganie procedur i przepisów BHP.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane.

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych.

  • Sumienność, zaangażowanie, dokładność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

kontakt od pon.-pt. w godz. 7.00-15.00.

tel.33/867-60-66 wew.21

adres e-mail: biurozapoziminski.pl

www.zapoziminski.pl

Lokalizacja

Radziechowy,

Śląskie

Śląskie, Radziechowy
ID: 910497630