2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Zbiersk-Cukrownia
Dodane 15 maja 2024

Elektryk z uprawnieniami

Lokalizacja

Zbiersk-Cukrownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Destylacje Wawrzyniak  zatrudni pracownika do oddziału w Zbiersku Cukrownia na stanowisko: elektryk,  wymagane uprawnienia   elektryczne powyżej 1kV

Obowiązki : zapewnienie utrzymania ruchu maszyn i urządzeń oraz instalacji na terenie zakładu, usuwanie bieżących awarii, konserwacja maszyn i urządzeń oraz układów sterowania, przeprowadzanie prawidłowej konserwacji maszyn i urządzeń Miejsce pracy : Zbiersk Cukrownia.

Lokalizacja

Zbiersk-Cukrownia,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zbiersk-Cukrownia
ID: 860001849