2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Rzuców
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektryk w zakładzie produkcyjnym

Lokalizacja

Rzuców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JESTEŚMY PRODUCENTEM M. IN. MAŁEJ ARCHITEKTURY MIEJSKIEJ. NIEUSTANNIE POSZERZAMY WACHLARZ SWOICH PRODUKTÓW ORAZ KONTRAHENTÓW, DLATEGO POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Elektryk

Twoje obowiązki:

• Nadzór nad urządzeniami i instalacjami należącymi do infrastruktury elektrycznej;

• Rozprowadzanie elektryki w budynkach i domkach skandynawskich,

• Serwis / przegląd maszyn,

• System monitoringu i alarmu,

• Bieżące naprawy, usuwanie awarii, usterek elektrycznych;

• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, instrukcji, przepisów i procedur;

Twój profil:

• Wykształcenie średnie techniczne;

• Uprawnienia do 1 kW;

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

• Doświadczenie;

• Samodzielność, nastawienie na współpracę;

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i przyjaznej atmosferze

  • Stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w stałych godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku

Jak przesłać zgłoszenie:

Prosimy przesyłać swoje CV wraz z klauzulą RODO poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzuców,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rzuców
ID: 915268734