2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Świętokrzyskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kielce
Dodane 06 maja 2024

Elektryk utrzymania ruchu

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma produkująca elementy prefabrykowane zatrudni osoby na stanowisko:

Praca stała w zakładzie produkcyjnym w Kielcach w systemie zmianowym.

 Twój zakres obowiązków:

  • obsługa i zapewnienie sprawności technicznej urządzeń, instalacji elektrycznych i mechanicznych na terenie zakładu produkcyjnego,

  • odpowiedzialność za wykonanie przeglądów, napraw, konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych, mechanicznych celem ich prawidłowego funkcjonowania oraz spełnienia warunków BHP i p. poż.

 Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mile widziane o specjalności elektrycznej, elektromechanicznej, mechanicznej lub pokrewnej),

  • mile widziane  doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu w zakresie naprawy maszyn i urządzeń,

  • umiejętność czytania schematów z zakresu instalacji elektrycznych,

  • uprawnienia eksploatacyjne do 1 KV (SEP E1),

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia pracy.

.Benefity:

  • karta Multi Sport.

  • ubezpieczenie na życie.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 832118289