2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Białobrzegi
Wiktoria Naworska
Dodane 13 maja 2024

Elektryk -> utrzymanie ruchu na produkcji

Lokalizacja

Białobrzegi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk do pracy w zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej.

Oferujemy pracę w systemie zmianowym oraz wynagrodzenie podstawowe + premie.

Masz już doświadczenie na podobnym stanowisku i posiadasz wiedzę z zakresu elektryki? Zgłoś się do nas!

Lokalizacja: Kozietuły k. Mogielnicy

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w godzinach 6-18, 18-6 w systemie 4brygadowym (2 dni pracy, 2 dni wolne)
  • wynagrodzenie miesięczne zależne od twoich kwalifikacji
  • premię kwartalną ok. 1500 zł
  • dopłatę do opieki medycznej
  • deputaty na życzenie pracownika raz w miesiącu
  • możliwość rozwoju/awansu
  • wsparcie zespołu przy okresie wdrożenia
  • pomoc w wyrobieniu uprawnień elektrycznych
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw w zakresie urządzeń elektrycznych
  • propozycje i wdrażanie usprawnień maszyn w celu minimalizacji postojów i awarii
  • raportowanie wykonanych prac oraz prowadzenie dokumentacji maszyn

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • podstawowej wiedzy z zakresu układu maszyn, układów elektrycznych
  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP
  • samodzielności, odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Białobrzegi,

Mazowieckie

Mazowieckie, Białobrzegi
ID: 915196252