2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gliwice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Sośnica
Grzegorz
Dodane 17 maja 2024

Elektryk samochodowy

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Twoje zadania:

  • Diagnostyka oprzyrządowaniem firmowym

  • Naprawa instalacji elektrycznej (demontaż/montaż podzespołów pojazdu w obszarze awarii)

  • Naprawa/Wymiana urządzeń i układów elektrycznych, elektronicznych oraz instalacji HV

  • Montaż dodatkowych urządzeń systemu informacji pasażerskiej

Wymagania:

  • Doświadczanie w pracy przy pojazdach samochodowych min. 2 lata

  • Znajomość budowy i działania układów elektrycznych w pojazdach samochodowych

  • Obsługa komputera, posługiwanie się interfejsami oraz oprogramowaniem firmowym

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami oraz przyrządami kontrolno - pomiarowymi

  • Prawo jazdy kat.B (mile widziane C, D)

  • Dyspozycyjność

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1 kV i GAS

Oferujemy:

  • Pracę w ustabilizowanej firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku

  • Umowa o pracę w systemie jednej zmiany bez weekendów

  • Ubezpieczenie grupowe Życie/Zdrowie

  • Możliwość delegacji krajowych/zagranicznych

  • Możliwości serwisu udostępnione pracownikowi

  • Dobrą atmosferę pracy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 807045957