2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bieńczyce
EmployMe
Dodane 09 maja 2024

Elektryk przemysłowy w Holandii

Wynagrodzenie

15 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Firma EmployMe sp. z o.o. poszukuje elektryków przemysłowych dla pracodawcy z Holandii.

Czy jesteś doświadczonym elektrykiem przemysłowym z pasją do inżynierii i talentem do rozwiązywania skomplikowanych problemów elektrycznych?

Szukasz nowej, pełnej wyzwań roli, w której będziesz mógł zaprezentować swoje umiejętności w dynamicznym środowisku przemysłowym?

W takim razie możesz być idealnym uzupełnieniem naszego zespołu!

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za instalację, konserwację i naprawę systemów i urządzeń elektrycznych w zakładzie przemysłowym. Będziesz pracować przy szerokiej gamie instalacji elektrycznych, od okablowania maszyn po tablice rozdzielcze i systemy sterowania PLC.

Wymagania do pracy:

- Udokumentowane doświadczenie jako elektryk przemysłowy, najlepiej w środowisku przemysłowym

- Znajomość układów elektrycznych, rozdzielnic i systemów sterowania PLC

- Znajomość odpowiednich przepisów i norm bezpieczeństwa

- Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych i schematów

- Umiejętność rozwiązywania problemów i dokładność w diagnozowaniu i usuwaniu usterek elektrycznych

- Elastyczność i gotowość do pracy zmianowej w zależności od potrzeb

- Dobre umiejętności komunikacyjne (język angielski lub niderlandzki)

- Certyfikat VCA

- Certyfikat NEN 3140

Zadania i obowiązki:

- Instalowanie, konserwacja i naprawa systemów i sprzętu elektryczny zgodnie ze specyfikacjami i wytycznymi

- Wykonywanie konserwacji zapobiegawczej, aby zapobiec awariom i zapewnić niezawodność sprzętu

- Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych oraz wykonywanie napraw awaryjnych w razie potrzeby

- Współpraca z innymi członkami zespołu i dostawcami zewnętrznymi w celu wydajnej i efektywnej realizacji projektów

- Dokumentowanie pracy oraz utrzymywanie dokumentacji technicznej i raportów- Przestrzeganie przepisów i procedur bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczne środowisko pracy

Oferujemy:

- Pełne wyzwań i zróżnicowane stanowisko w rozwijającej się firmie, ze szczególnym naciskiem na innowacje techniczne

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń pozwalających na dalsze doskonalenie swoich umiejętności

- Konkurencyjne wynagrodzenie i benefity (stawka zależna od doświadczenia)

- Dynamiczne środowisko pracy w zgranym zespole współpracowników

Zgłoszenia poprzez OLX oraz telefonicznie.

Firma Employme sp. z o.o. jest wpisana do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ pod numerem: 28128 CV prosimy przesyłać z zawartą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Employme spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zmianami)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 914377849