2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Świętokrzyskie
  6. Utrzymanie ruchu - Jędrzejów
Elżbieta
Dodane Dzisiaj o 10:26

Elektryk Przemysłowy

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

Dołącz do naszego zespołu jako Elektryk przemysłowy w Jędrzejowie! Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za codzienną konserwację, naprawy oraz modernizację instalacji elektrycznych w naszych zakładach produkcyjnych. Twoje zadania obejmą monitorowanie systemów elektrycznych, diagnozowanie problemów oraz przeprowadzanie wszelkich niezbędnych napraw i przeglądów. Praca ta wymaga dużej precyzji, umiejętności analitycznych oraz zdolności do pracy w zespole.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku ( ale nie jest to wymóg konieczny!)
  • Wykształcenie techniczne w zakresie elektryki, elektrotechniki lub pokrewnych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość nowoczesnych technologii i narzędzi stosowanych w branży
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 5600-6000 PLN brutto na start
  • Zdobądź pierwsze doświadczenie w zawodzie Elektryka Przemysłowego!
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza aplikacyjnego. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 918430988