2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Wawer
Dodane 13 maja 2024

Elektryk | Pomocnik elektryka

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Elektryk | Pomocnik elektryka | Pełen Etat

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach:

· Elektryk

· Pomocnik elektryka

· Teletechnik

· Brygadzista

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem jak także osoby rozpoczynające swoją przygodę z instalacjami elektrycznymi – osoby po technikach i szkołach zawodowych – mile widziane.

Zakres obowiązków:

· Instalacja systemów niskoprądowych (sieci LAN, domofonów, kontroli dostępu, CCTV, systemów alarmowych)

· Prace przy realizacji instalacji Smart Home (KNX)

· Instalacje elektryczne i teletechniczne dla budynków użyteczności publicznych / fabryk

Oferujemy:

· Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia / z doświadczeniem od 6000 zł

· Praca od zaraz

· Stabilna praca z umową B2B / zlecenie

· Elastyczne podejście dopasowane do potrzeb pracowników

· Ciekawą pracę z dostępem do najnowszych technologii i ciekawych budów

· Możliwość rozwoju w kierunku kierowania projektami / programowania urządzeń czy projektowania instalacji

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń / napisz SMS na 535 206 607.

Lub napisz e-mail pod adres: rekrutacja(at)it4technology.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 846812296