2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Elektryk/Elektromonter

Wynagrodzenie

32 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma FIST Group sp z o.o. zajmującą się wykonywaniem instalacji elektrycznych w lokalach usługowych, biurach oraz halach magazynowych z uwagi na rozszerzenie działalności, zatrudni pracownika na stanowisko: Elektryk/Elektromonter

Zapraszamy również osoby które ukończyły w w tym roku szkoły techniczne i branżowe.

Oferujemy:

  • Prace na terenie trójmiasta

  • Prace w doświadczonym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju,

  • Szkolenia w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych,

  • Zakwaterowanie, transport, wyżywienie podczas delegacji

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryk i pokrewne

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych

  • Montaż rozdzielni elektrycznych

  • Montaż tras kablowych

  • Montaż oświetlenia

  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie całego kraju

  • Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Samodzielność i sumienność podczas wykonywania pracy

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia UTD

  • Uprawnienia SEP

  • Prawo jazdy kat B.

CV Proszę o wysyłanie na adres email

W temacie proszę wpisać odpowiednie stanowisko Elektryk lub Pomocnik Elektryka

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 919478033