2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Krotoszyn
Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.
Dodane 31 maja 2024

Elektryk, Nutricia Krotoszyn- z możliwością przyuczenia

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie.

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Twoje obowiązki:

  • 80% swojego czasu spędzisz na wydziale produkcyjnym, diagnozując przyczyny usterek i naprawiając linię produkcyjne na bieżąco - pod kątem elektrycznym

  • będziesz diagnozować układy automatyki PLC oraz nadzorować i prowadzić prewencyjną obsługę techniczną linii produkcyjnej

  • będziesz brać udział w modernizacji i usprawnieniach linii produkcyjnych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mechatronika, elektromechanik lub pokrewne)

  • oczekujemy że znasz się na elementach automatyki przemysłowej, PLC oraz zagadnieniach mechanicznych

  • zaangażowanie, własna inicjatywa w podnoszeniu swoich umiejętności zawodowych

  • mile widziane

Mile widziane

  • umiejętność programowania PLC

  • uprawnienia elektryczne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 918893261