2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Kędzierzyn-Koźle
  6. Praca za granicą - Cisowa
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektryk Niemcy okolice Brema €€€€

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Cisowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Praca dla elektryka

Miejsce pracy: okolice Brema

od 16,50€/h netto dla osoby osoby z własnym autem na dojazd z kwatery do pracy.

Opis stanowiska:

-Prowadzenie tras kablowych w budownictwie mieszkalnym

-Pomiar napięcia

-Montaż gniazdek, oświetlenia, domofonów itp.

-Sprzątanie miejsca pracy

-Drobna prace budowlane/pomocnicze zależnie od zapotrzebowania

Wymagania:

-Doświadczenie min. 1 rok jako elektryk

-Wymagane doświadczenie w elektryce mieszkaniowej

 -Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

-Auto na dojazd z kwatery będzie atutem

Zapewniamy:

- Legalną pracę na terenie Niemiec,

- Pracę na podstawie umowy polskiej o pracę (ubezpieczenie społeczne - emerytalne, rentowe, chorobowe, wypoczynkowe oraz ubezpieczenie zdrowotne, podatki płacone w Niemczech) lub na podstawie własnej działalności gospodarczej,

- 50% zwrotu kosztów pierwszego dojazdu z Polski do Niemiec (na podstawie faktury),

- Dodatki / wyższą stawkę dla osób ze znajomością języka lub przy wyjazdach własnym autem,

- Możliwość ubezpieczenia również członków rodziny,

- Zwroty podatków z Niemiec,

- Możliwość wypłaty zaliczek - już po pierwszym przepracowanym tygodniu,

- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin,

- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,

- Zakwaterowanie: zorganizowane przez naszą agencję - w pełni umeblowane, ze sprzętami AGD, z dostępem do kuchni oraz Internetu.

- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech,

- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Skontaktuj się Nami.

Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikowania. Proszę wysłać swoje CV.

Kontakt telefoniczny możliwy pon-pt. w godz. 8:00-17:30.

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Cisowa
ID: 872658768