2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Trzemeszno
Dodane 08 maja 2024

Elektryk na nowoczesnej fermie

Lokalizacja

Trzemeszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Sano Agrar Institut poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu montażu instalacji elektrycznej

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych

  • uprawnienia do 1kV oraz znajomość języka niemieckiego będą dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie prac planowanych i bieżących przy utrzymaniu w ruchu wszystkich instalacji elektrycznych, urządzeń napędowych oraz sterujących maszyn i urządzeń w gospodarstwie

  • lokalizowanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych

  • przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną

  • nadzór nad pracami wykonywanymi przez serwisy zewnętrzne

  • wdrażanie zmian

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową stacjonarną w godzinach 7-15

  • praca w dużym i nowoczesnym gospodarstwie mlecznym

  • możliwość przyuczenia do pracy przez doświadczonego elektryka

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Trzemeszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzemeszno
ID: 745171592