2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Pruszcz Gdański
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektryk /monter szaf elektrycznych

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko Monter / Elektromonter do zmian i przekształceń szaf elektrycznych i rozdzielnic

Zakres obowiązków:

  • Montaż mechaniczny i/lub elektryczny szaf sterowniczych

  • Montaż aparatury elektronicznej

  • Układanie i podłączanie przewodów elektrycznych

Nasze oczekiwania

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne

  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Preferowane osoby z doświadczeniem w branży elektrotechnicznej,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Doświadczenie w montażu szaf elektrycznych i rozdzielnic według schematów bez napięcia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę jednozmianową (7-17) w zgranym energicznym zespole

  • Szkolenia/wdrożenie dla osób nieposiadających doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Możliwości rozwoju i przyjazną atmosferę w pracy

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 914006773