2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Damnica
Arche Consulting
Dodane 27 maja 2024

Elektryk / Mechanik UR Słupsk 7 000 - 8 000 zł/mc

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Damnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży spożywczej zloklalizowana w okolicach Słupska, która wraz z rozwojem i powiększaniem działu UR poszukuje techników z obszaru elektryki oraz mechaniki. Doświadczenie nie jest wymagane - mile widziani absolwenci szkół zawodowych technicznych.

Obowiązki:

  • diagnozowanie i eliminacja przyczyn awarii,

  • prowadzenie działań naprawczych,

  • realizacja prac konserwacyjnych i przeglądowych w celu zapobiegania awariom,

  • odpowiedzialność za rozwój i udoskonalenie infrastruktury maszynowej,

  • udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych i wymianie informacji pomiędzy działami,

  • zapewnienie przestrzegania instrukcji, zasad BHP oraz wewnętrznych standardów i procedur.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • praktyczna znajomość zasad działania mechaniki lub/i elektryki maszyn,

  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,

  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • pakiet benefitów: pakiet medyczny, pakiet socjalny, karta multisport, kafeteria MyBenefit,

  • darmowy dojazd do i z pracy z kierunku Słupska oraz Główczyc.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Damnica,

Pomorskie

Pomorskie, Damnica
ID: 918939646