2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Mrzeżyno
Dodane 14 maja 2024

Elektryk/konserawtor praca HOTEL ZALEWSKI Mrzeżyno

Lokalizacja

Mrzeżyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Zalewski w Mrzeżynie poszukuje osoby na stanowisko: elektryka i konserwatora.

Wymagania, obowiązki:

  • Diagnozowanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii

  • Zapewnienie ciągłej i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie budynku

  • Bieżąca konserwacja instalacji elektrycznej i urządzeń Hotelowych

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka

  • Uprawnienia SEP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę całoroczną w młodym prężnie rozwijającym zespole w oparciu o umowę o pracę

  • zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności

  • dodatkowe profity pracownicze, w tym:

karnet dla rodziny na wejście do Aquaparku w atrakcyjnych cenach

zniżki pobytowe w obiektach SANDRA SPA Karpacz i Pogorzelica

za niewielką odpłatnością możliwość korzystania z wyżywienia pracowniczego

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Mrzeżyno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mrzeżyno
ID: 740386468